Přestěhování na Blogger (z Anchorin.blog.cz)

sobota 27. ledna 2018

Tak jsem se dnes rozhodla, že se sem přestěhuju! :)

Jako popravdě se mi do toho moc nechce.
 • Přeci jen, nevím, jestli mám nějaký okruh pravidelných čtenářů, protože mi lidi četli nové články (snad nebo na ně jen klikali) díky tomu, že se propagovaly na hlavní stránce Blog.cz díky členství v Autorském klubu.
 • Velké návštěvnostní boomy mi poskytovalo jednou za dlouho větší propagování článků, když se správci/správkyni Blog.cz nějaký můj výplod extra zalíbil.
No a tohle teď nebude! Jsem z toho tedy poněkud nervózní.
 • Navíc jsem si oblíbila, jak to vypadá v administraci Blog.cz, jak měli vyřešené nastavení, hlavně nastavování designu - bylo to velmi jednoduché...
Ale převážily pro mě klady Bloggeru! Blog.cz totiž vlastní společnost TV Nova (dříve CET 21), no a třeba ta televize Nova je fakt pochybná, bůhví, co by si usmysleli udělat s Blogem, už tak tam nasázeli milion reklam (Blogger je bez reklam nebo si tam bloger může nastavit vlastní a vydělávat na nich!), nemají momentálně možnost zálohování...

Navíc dnes byl 51% hlasů zase zvolen Miloš Zeman prezidentem, úroveň společnosti se opět může zahýbat pochybným směrem a prostě myslím, že se tím víc bude hodit, když člověk zdrhne z Blogu ovládaného Novou a bude mít své články pěkně zálohované u sebe... Jen teď prosím o strpení, budu muset projít články a upravit perexy a odkazy.

Tak ať to tu vzkvétá! :D

5 komentářů :

 1. Blahopřeju ke správnému rozhodnutí. 😊

  OdpovědětVymazat
 2. Jéé, tobě se ten dess ale opravdu MOC poved! :) Já ti fandím s přestěhováním. Bude to určitě sklízet ovoce. :) Jinak na článek o přesunu blogu z Blog.cz si pamatuju :D Dokonce jsem na něm odkazoval v http://magicmax.blog.cz/1710/prava-budoucnost-blog-cz
  Jinak na Blog.cz nepublikuju ale nezanenbávej. To ti může říct i Do(kto)rka se srdcem. Většina v komentářích aktivních čtenářů je z Blog.cz.
  Přeju hodně štěstí! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Jak už jsem psala na tvém starém blogu, o komunitu se neboj :) můžeš si ji snadno získat ve Fb skupinách. Tam si člověk své články propaguje sám a rozhodně je to lepší než nějaká titulka, nebo to tak alespoň vnímám já :)

  OdpovědětVymazat
 4. Já jsem se normálně lekla - tady je to komplet stejné jako na předešlém blogu :) . Přeju ti, ať se ti v novém působišti daří :)

  OdpovědětVymazat